Безпечні феєрверки для дитячих розваг -  хлопавки купити Україна 

Вибухові емоції від маленької трубочки

Хлопавка завжди асоціюється зі святом і феєрверком, тому її любять діти. Коли лунає хлопання і з'являється хмарка барвистих конфетті, малеча у захваті. Хлопавки купити Україна завжди зможете вигідно в інтернет-магазині Жираф. Однак, чимало батьків остерігаються - чи безпечні хлопавки для дітей, це піротехнічні вироби чи ні?

Є кілька різновидів хлопавок:

  • хімічні
  • пневматичні
  • пружинні

Найпростіші вироби, які набули найбільшого поширення, це хімічні хлопавки. У картонній чи пластиковій трубочці міститься заряд. Він детонує, коли смикають за нитку або кільце.

У пневмохлопавки корпус міцніший, бо в ньому є балончик зі стисненим повітрям. Спрацьовує вона від різкого повертання в різні боки частин корпуса, згідно зі стрілками-орієнтирами.

Схожий принцип дії у пружинної хлопавки. У ній є поршень, а під ним стиснута металева пружина.

Піротехнічними виробами вважаються тільки хімічні хлопавки, оскільки у них для заряду використовують високочутливі до удару хімічні сполуки.

Жахачки від нечисті & мигдальні ласощі

Прародичами хлопавок вважають підпалені бамбукові палички. Таким чином у Китаї 2 тисячі років тому відлякували злих духів. Китайці вірили, що нечисть боїться гучних звуків і яскравого світла. А палички при горінні тріщали й іскрились. Згодом у бамбук почали засипати порох і це вже була справжня піротехніка.

За іншою версією, в середині 19 століття хлопавки придумав британський кондитер Томас Сміт. На Різдво він гостював у Парижі і звернув увагу, що там дарують один одному невеликі згортки із мигдальними солодощами. Він запровадив таку ж традицію на своїй батьківщині. Згодом солодощі замінили на дитячі сувенірчики, а при розгортанні пакунка лунав хлопок і з'являлися іскри. Ця ідея була настільки успішною, що переросла у великий бізнес. Піку популярності товар досяг після Другої Світової війни, однак наприкінці століття фірма Сміта занепала.

Нині лідером із виробництва хлопавок вважається Китай.

Святкуйте гучно і безпечно

Безпечність - дуже важлива характеристика дитячої іграшки. Компанія Жираф пропонує тільки пневматичні хлопавки, які не є піротехнічними виробами. Однак, навіть такі хлопавки з міркувань безпеки не можна направляти на людину чи тварину. Також не можна стріляти в бік відкритого вогню, щоб не сталося пожежі. Дотримуючись цих нескладних правил, ви зробите будь-яке святкування з хлопавками веселим і безпечним.

А завдяки великому асортименту від Жирафа можна зробити феєричними Дні народження, новорічні вечірки, весілля і корпоративи. Менші й більші хлопавки наповнені барвистими кружечками, сердечками, квіточками, а також конфетті у вигляді пелюстків троянд, доларів і євро.

Такий товар актуальний для оптових замовників, магазинів іграшок і товарів для свята, івент-агенцій. Пропонуємо хлопавки купити Україна, адже це вигідний і безпечний товар.